Nr katalogowy: 380

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

Nr katalogowy: 380

Oczekiwanie, 1994

litografia, akwarela, papier; 54 x 37 cm (w świetle ramy);
sygn., dat. i opisany u dołu: 12/50 Oczekiwanie 1994 / Stasys (ołówkiem).
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
Cena oferowana 1 500 zł