Nr katalogowy: 374

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

Nr katalogowy: 374

Szkic do serii: Powłoki, 1997

akwarela, tusz, pisak, papier; 30 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. g.: / JAN / BER / DYSZ / AK 1997(ołówkiem).
estymacja: 4 500 - 5 500 zł