Nr katalogowy: 338

Józef STASIAK (1933-2004)

Nr katalogowy: 338

Szkic, 1972

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "SZKIC" 1972 JÓZEF STASIAK, na krośnie malarski opis z adresem artysty, numer: 125 oraz przekreślo
estymacja: 3 800 - 4 600 zł