Nr katalogowy: 305

Mikołaj MALESZA (ur. 1954)

Nr katalogowy: 305

Madonna, 1989

olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MIKOŁAJ MALESZA / "MADONNA" - 1989 / OLEJ, 100 X 130
estymacja: 19 000 - 24 000 zł
Cena sprzedaży 16 000 zł