Nr katalogowy: 805

Nr katalogowy: 805

Obrus ręcznie haftowany

płótno bawełniane, nici kolorowe; 242 x 168 cm.
Polska, lata 20. XX w.
estymacja: 800 - 900 zł
Cena sprzedaży 900 zł