Nr katalogowy: 754

Nr katalogowy: 754

Kabaret na przyprawy

plater cechowany (cechy niewyraźnie odbite), szkło; wys. 20 cm, szer. 20 cm, głęb. 17 cm.
Anglia?, 2 ćw. XX w.
estymacja: 400 - 450 zł