Aukcja: 16 marca 2022 (środa), godz. 18.00
Wystawa przedaukcyjna: 08 - 16.03.2022
Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych:
Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl
Monika Wiśniewska
tel.: 607 722 744
e-mail: rempex@rempex.com.pl
ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI
Prowizja aukcyjna (opłata doliczana do kwoty spod młotka) wynosi 20%
Malarz nieokreślony, 1 poł. XX w.
Nr katalogowy135
Portret kobiety z papierosem, lata 20. XX w.
olej, płótno;
99 x 77,5 cm.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
99 x 77,5 cm.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Janusz JANOWSKI (1902-1982)
Nr katalogowy134
Portret pani Żakowej, 1954
olej, płótno; 97 x 77 cm;
sygn. i dat. p. d.: Janusz Paweł Janowski / 1954
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy148
Potajemny łyczek
olej, płótno; 33,5 x 43,5 cm.
Obraz stanowi kontynuację „opowieści” z obrazu „Degustacja trunku”.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy131
Stara kobieta
olej, płyta metalowa (matryca mapy); 16 x 12,6 cm
nie sygn.; bez oprawy.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
nie sygn.; bez oprawy.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)
Nr katalogowy106
Ule, 1935
olej, tektura; 24,5 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1935
estymacja: 6 400 - 7 200 zł
estymacja: 6 400 - 7 200 zł
7 000 zł
Stanisław PICHOR (1874 lub 1875-1923)
Nr katalogowy102
W Dolinie Gąsienicowej, 1905
olej, płótno naklejone na tekturę; 27,5 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Pichor.
estymacja: 3 400 - 4 000 zł
sygn. p. d.: St. Pichor.
estymacja: 3 400 - 4 000 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy117
Wiatrak
olej, tektura; 39 x 28 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XVIII w.
Nr katalogowy151
Zuzanna i starcy
olej, deska;
51,5 x 38,5 cm.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
51,5 x 38,5 cm.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
9 000 zł
Artysta nieokreślony
Nr katalogowy210
Chrystus ukrzyżowany
mosiądz, odlew; emalia; 81 x 48 cm;
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1 400 zł