Nr katalogowy: 148

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 148

Potajemny łyczek

olej, płótno; 33,5 x 43,5 cm.
Obraz stanowi kontynuację „opowieści” z obrazu „Degustacja trunku”.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł