Nr katalogowy: 145

James GULLETT, XIX w.

Nr katalogowy: 145

Pejzaż ze sztafażem, 1880

olej, płótno dublowane; 30 x 51 cm
sygn. i dat. p. d. James Gullett 1880.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł