Nr katalogowy: 137

Otto Justus BRUHN (1877-1925)

Nr katalogowy: 137

Portret kobiety, 1921

olej, płótno; 75,8 x 60,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: OBruhn. Cassel / 1921
estymacja: 13 000 - 15 000 zł