Nr katalogowy: 135

Malarz nieokreślony, 1 poł. XX w.

Nr katalogowy: 135

Portret kobiety z papierosem, lata 20. XX w.

olej, płótno;
99 x 77,5 cm.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł