Nr katalogowy: 119

LEWCZENKO, XX w.

Nr katalogowy: 119

Pejzaż

olej, tektura, 38 x 12 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Lewczenko
estymacja: 3 500 - 4 000 zł