Nr katalogowy: 108

Edmund ZOBCZYŃSKI (1879-1964)

Nr katalogowy: 108

Pejzaż zimowy ze strumieniem, 1938

olej, sklejka; 67 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. Zobczyński / 1938
estymacja: 8 200 - 9 000 zł