Nr katalogowy: 106

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 106

Ule, 1935

olej, tektura; 24,5 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1935
estymacja: 6 400 - 7 200 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł