Nr katalogowy: 97

Tadeusz BARWECKI-SZEWCZYK (1912-1999)

Nr katalogowy: 97

Rzym, 1974

olej, płyta; 60 x 67 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: T. Barwecki 74. / Rzym
estymacja: 3 000 - 3 600 zł