Nr katalogowy: 94

Tadeusz WAŚKOWSKI (1883-1960)

Nr katalogowy: 94

Ratusz w Krakowie

ołówek, akwarela, papier; 48 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. WAŚKOWSKI (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł