Nr katalogowy: 92

Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 92

Widok na wieże kościoła Mariackiego

akwarela, papier; 49,5 x 30 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański
estymacja: 3 000 - 3 600 zł