Nr katalogowy: 75

Kazimierz BOROWSKI (1877-1966)

Nr katalogowy: 75

Irysy w wazonie

olej, tektura; 49 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: K Borowski
estymacja: 2 000 - 2 400 zł