Nr katalogowy: 73

Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 73

Róże

akwarela, papier; 34 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: St. Fabijański
estymacja: 3 400 - 4 000 zł