Nr katalogowy: 67

Adolf BEHRMANN (1876-1942)

Nr katalogowy: 67

Palestyna

olej, płótno naklejone na tekturę; 41 x 62 cm;
sygn. p. d.: Behrmann
estymacja: 15 000 - 18 000 zł