Nr katalogowy: 65

Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990)

Nr katalogowy: 65

Rybacy przy łodzi, 1974

olej, tektura; 23,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E. Dzierżencki
estymacja: 2 700 - 3 200 zł