Nr katalogowy: 49

Tadeusz WAŚKOWSKI (1883-1960)

Nr katalogowy: 49

Na targu

olej, tektura; 68 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Waśkowski (wzdłuż prawej krawędzi, piórem, słabo czytelnie).
estymacja: 3 500 - 4 000 zł