Nr katalogowy: 47

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 47

Hucułka

olej, płótno naklejone na tekturę;
39,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł