Nr katalogowy: 20

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 20

Szkic postaci

olej, tektura; 24,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: JMalczewski
estymacja: 22 000 - 25 000 zł
Cena sprzedaży 29 000 zł