Nr katalogowy: 910

Towarzystwo Akcyjne Fabryki Wiedeńskich Mebli Jakuba & Josefa KOHN

Nr katalogowy: 910

Komplet czterech krzeseł w stylu eklektycznym

buczyna, 93,5 x 48 x 39,5 cm; sygnowane;
Królestwo Polskie, Noworadomsk (ob. Radomsko), k. XIX w.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł