Nr katalogowy: 906

Nr katalogowy: 906

Stolik - etażerka w stylu Ludwika Filipa

fornirowany palisandrem, wys. 82,5 cm;
Europa Środkowa, Austria?, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł