Nr katalogowy: 844

Firma CONRAD FELSING, Königlische Hofuhrmacher (czynna od 1820)

Nr katalogowy: 844

Zegar ścienny oktogonalny

drewno (mahoń), intarsje, emalia, brąz złocony; średnica 53 cm;
Niemcy, Berlin, 20 Unter den Linden; 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł