Nr katalogowy: 829

Autor nieokreślony

Nr katalogowy: 829

Plakieta - Leontyna Parżnicka - aktorka (ur. 1842-czynna do 1883)

brąz, odlew złocony; 13 x 12 cm;
Kraków, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł