Nr katalogowy: 822

Firma PIERRE BALMAIN

Nr katalogowy: 822

Zegarek naręczny, damski, elektroniczny, z bransoletą, w firmowym etui

stal szlachetna, złocona, szkło; średnica koperty 2,8 cm;
Szwajcaria - Francja; k. XX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł