Nr katalogowy: 716

Thomas RICHARDS ? (XVIII/XIX w.)

Nr katalogowy: 716

Komplet do herbaty w stylu Jerzego III

imbryk, mlecznik i dwuuszna cukiernica; srebro próby 925
częściowo złocone, cechowane; waga 1,032 g. Londyn, 1807.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena oferowana 4 000 zł