Nr katalogowy: 707

Złotnik / pracownia złotnicza o monogramie JZW (XX w.)

Nr katalogowy: 707

Cukiernica art déco

mosiądz wewnątrz złocony, cechowany; wys.13,5 cm;
Łódź ?, lata 30. XX w.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł