Nr katalogowy: 415

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

Nr katalogowy: 415

Calendarium, 2012

litografia, papier; 48 x 63 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: "Calendarium" litografia 8/10 Tomasz Dominik 2012 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł