Nr katalogowy: 412

NAGIŃSKI, XX w.

Nr katalogowy: 412

Le reve d'Isabelle, 1990

kredka, cienkopis, papier; 55 x 85 cm (w świetle passe-partout);
opisany l. d.: Le reve d'Isabelle (cienkopisem), sygn., dat. p. d.: NAGIŃSKI '90 (cienkopisem
estymacja: 2 000 - 3 000 zł