Nr katalogowy: 410

Andrzej GRACZYKOWSKI (ur. 1947)

Nr katalogowy: 410

Bez tytułu, 1981

miedzioryt, akwarela, papier; 20,5 x 13,5 cm (odcisk płyty), 38 x 25,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i opisany l. d.: e'd' art / A. Graczykowski
estymacja: 700 - 800 zł