Nr katalogowy: 370

Leszek WALICKI (1939-2022)

Nr katalogowy: 370

Kominy II, 1975

olej, płótno; 40 x 34,5 cm;
na odwrocie opis autorski: "KOMINY" II. 9.V.1975 / LESZEK WALICKI; poniżej dedykacja.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł