Nr katalogowy: 368

Maciej URBANIAK (ur. 1962)

Nr katalogowy: 368

Miasteczko

olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: M. Urbaniak.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł