Nr katalogowy: 363

FILIPIAK WŁADYSŁAW (1908 - 1989)

Nr katalogowy: 363

Słoneczniki

olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. dwukrotnie na odwrocie na płótnie: Wł. Filipiak / 1975 r;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł