Nr katalogowy: 355

Wojciech MATUSIK (ur. 1977)

Nr katalogowy: 355

Bez tytułu, 2022

akryl, olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: Wojciech Matusik.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł