Nr katalogowy: 814

FIRMA RUSZNIKARSKA: MAISON PIERRE GASTINNE-RENETTE a PARIS

Nr katalogowy: 814

Para pistoletów pojedynkowych, kapiszonowych, w puzdrze z utensyliami do ładowania i konserwacji broni

Francja, Paryż, 2 ćw. XIX w.
estymacja: 45 000 - 55 000 zł