Nr katalogowy: 403

Jerzy JAWOROWSKI (1919-1975)

Nr katalogowy: 403

Metamorfozy

litografia barwna, papier; 41,5 x 39,5 cm (wymiar kompozycji), 46,5 x 41,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i opisana u dołu.: lit. 3/5 "
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
Cena oferowana 1 300 zł