Nr katalogowy: 398

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 398

L'Espoir, 1981

litografia barwna, papier; 57 x 45,5 cm (zadruk), 84 x 60 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: W. SIUDMAK 1981 (ołówkiem), opisana śr. d.: L'Espoir
estymacja: 5 100 - 6 100 zł