Nr katalogowy: 378

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 378

Bez tytułu

akwarela, papier; 33 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Gierowski (długopisem).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena sprzedaży 14 000 zł