Nr katalogowy: 357

Sławomir TOMAN (ur. 1966)

Nr katalogowy: 357

Bez tytułu [Budda], 2010

olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMAN'S / BEZ TYTUŁU / 2010 / OLEJ.
estymacja: 6 400 - 7 700 zł
Cena oferowana 5 800 zł