Nr katalogowy: 350

pseud. JAROGNIEW BAZYLEWICZ

Nr katalogowy: 350

La Vie En Rose, 2021

akryl, technika własna, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: SV. [w prostokącie];
estymacja: 4 000 - 4 800 zł