Nr katalogowy: 335

Marzena PACZKOWSKA (ur. 1962)

Nr katalogowy: 335

New Edge, 2017

sklejka, olej, drewno; 58 x 58 cm;
sygn. na odwrocie: M. Paczkowska / MARZENA PACZKOWSKA (pisakiem).
estymacja: 1 900 - 2 300 zł