Nr katalogowy: 330

Juliusz NARZYŃSKI (1934 – 2020)

Nr katalogowy: 330

Akt trzeci z epilogiem, 1972

olej, płótno, 81 x 116 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Jul. Narzyński '77
estymacja: 4 500 - 5 800 zł
Cena sprzedaży 3 800 zł