Nr katalogowy: 56

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 56

Barbakan i Brama Floriańska - Widok z pracowni Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, 1911

akwarela, karton; 60 x 76 cm;
sygn. i dat. l. d. Teod Grott 911
estymacja: 12 000 - 13 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł