Nr katalogowy: 15

Jan SOKOŁOWSKI (1899-1982)

Nr katalogowy: 15

Ułani II Rzeczpospolitej

akwarela, papier; 8,5 x 14 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: E. Sokołowski
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł