Nr katalogowy: 11

Adam SETKOWICZ (1875-1945)

Nr katalogowy: 11

Przed kuźnią

olej, płótno; 41 x 68,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
estymacja: 16 000 - 18 000 zł