Nr katalogowy: 373

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

Nr katalogowy: 373

Spacer na różowej łące, 1968

litografia barwna, papier; 70 x 49,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. wraz z opisem autorskim u dołu: Epr-d'a "Spacer na różowej łące" Lucjan Mianowski 68 (oł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł